MAM TALENT
· admin dnia maj 22 2016 21:20:58 · Drukuj
WIECZOREK POETYCKI
Życie szkoły
W środę 9 marca 2016 roku w Szkole Podstawowej w Węzinie mogliśmy przeżyć niezapomniane chwile podczas Wieczorku Poetyckiego, zorganizowanego przy współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Komorowie Żuławskim, którą reprezentowała Pani Beata Wąsik. Spotkanie uświetniła swoją obecnością lokalna poetka, Pani Zofia Szydzik. W przygotowanej z tej okazji sali zgromadziły się dzieci z klas IV-VI. Piętnaścioro z nich zaprezentowało swoje ulubione utwory poetyckie. Młodzi artyści z wielkim zaangażowaniem i sercem interpretowali dzieła znanych i mniej znanych poetów polskich. W spotkaniu uczestniczyło troje dzieci z klasy trzeciej, które popisały się dużymi umiejętnościami recytatorskimi Deklamowanym wierszom towarzyszyły dźwięki subtelnej muzyki oraz specjalnie dobrana grafika. Szeroki zakres tematyczny wprowadził wszystkich obecnych w magiczny świat poezji. Dodatkową atrakcją wieczoru był występ naszego gościa, Pani Zofii Szydzik, która zapoznała uczniów ze swoją twórczością oraz rozdała morze autografów.
Kameralna atmosfera spotkania przy świecach i duże zainteresowanie uczniów skłaniają do kontynuacji przedsięwzięcia.

Galeria zdjęć Link
· admin dnia marzec 18 2016 22:39:25 · Drukuj
ŻYWA LEKCJA PRZYRODY
Życie szkoły
W poniedziałek (22.02) uczniowie uczestniczyli w żywych lekcjach przyrody prowadzonych przez hodowców egzotycznych zwierząt pp. Barbarę Czuber i Jarosława Rejmera.(firma „Modliszka” z Torunia).
Sala gimnastyczna naszej szkoły zamieniła się w mini-zoo pełne egzotycznych owadów, pajęczaków i przerażających wijów. Zza szyb terrarium z zaciekawieniem zerkał - każdym okiem z osobna-zlewający się z tłem kameleon. Sympatyczne gekony pozowały do zdjęć przybierając oryginalne i gimnastycznie wyszukane pozy. Dzieci bardzo „przeżywały”.
kontakt ze światem przyrody, niektóre nawet zakupiły patyczaka i straszyka.

galeria zdjęć Link
· admin dnia luty 23 2016 13:00:26 · Drukuj
Życie szkoły
Walentynkowy Mini Playback Show już po raz kolejny cieszy się ogromnym powodzeniem. W tym roku, zdaniem publiczność, najlepiej zaprezentowały się: Weronika Kościanek i Patrycja Dąbrowska z klasy VI
Wszystkim uczestnikom gratulujemy udanych, kolorowych i pełnych choreografii występów.
· admin dnia luty 23 2016 12:56:15 · Drukuj
Zabawa choinkowe
Życie szkoły
Królewny i rycerze zawitali do naszej szkoły
· admin dnia luty 23 2016 12:56:04 · Drukuj
Kulig
Życie szkoły
Może i zimy w tym roku nie było, ale specjalnie przed feriami dla naszych dzieci spadło na tyle dużo śniegu, że konie spokojnie mogły pociągnąć sanie.
· admin dnia luty 23 2016 12:55:51 · Drukuj
SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW
Konkursy
Nasze uczennice wystłapiły 17 stycznia w Koncercie Kolęd i Pastorałek w Katedrze św. Mikołaja w Elblągu. Honorowy patronat nad Koncertem objął Biskup Elbląski Jacek Jezierski oraz Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

· admin dnia styczeń 19 2016 21:03:31
Czytaj więcej · 293 czytań · Drukuj
WIGILIA SZKOLNA
Apele i uroczystości
· admin dnia styczeń 19 2016 21:01:42
0 komentarzy · 362 czytań · Drukuj
X-MAS SONG COMPETITION
KonkursyZapraszamy do galerii zdjęć Link
· admin dnia styczeń 04 2016 23:11:25 · Drukuj
DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
Życie szkoły
Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.
Z tej to okazji „zerówiaki” oraz „pierwszaki” ze Szkoły Podstawowej w Węzinie licznie przybyły na 113 urodziny misia. Na dzieci czekały liczne zagadki, konkursy, quizy, tańce i pląsy oraz pyszne „co nie co”.

· admin dnia listopad 29 2015 20:01:29 · Drukuj