BIP

BIP - archiwum

Baner Test 1

Baner Test 2

News

Baner Test 3

Ankieta

Twój ulubiony dzień w szkole to:

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: admin

SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

KonkursySukcesy naszych uczniów
Nie ma w kalendarzu dni bardziej uroczystych niż Boże Narodzenie, kiedy to tradycja łączy się ze współczesnością, a rodzinna przeszłość z teraźniejszością. Wszyscy dajemy się ponieść atmosferze pełnej duchowych wzruszeń, domowego ciepła i harmonii. Piękna tradycja wspólnego kolędowania skłoniła uczennice Szkoły Podstawowej w Węzinie – Sandrę Bałaban z klasy VI i Olę Szewczak z klasy V do uczestnictwa w III Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 21 w Elblągu. Kolędy i pastorałki śpiewali uczniowie z 15 szkół z Elbląga i okolic. Sandra Bałaban i Ola Szewczak otrzymały wyróżnienie w kategorii zespoły za wykonanie pastorałki pt. ”Śpij Dziecino” . Laureaci i wyróżnieni wystąpili 17 stycznia w Koncercie Kolęd i Pastorałek w Katedrze św. Mikołaja w Elblągu. Honorowy patronat nad Koncertem objął Biskup Elbląski Jacek Jezierski oraz Prezydent Elbląga Witold Wróblewski.
Ogromne emocje, stres, ekscytacja, pierwszy występ przed tak dużą i obcą publiką, towarzyszyły Sandrze i Oli. Otuchy i wsparcia dodawała dziewczynkom pani dyrektor Krystyna Bohdanowicz oraz pani Agnieszka Biłas, która przygotowała uczennice do udziału w konkursie. Mimo mrozu za oknem podczas spotkania panowała sympatyczna i ciepła atmosfera pełna życzliwości i uśmiechu.
Bezcennym jest zobaczyć całą moc wsparcia jaką prowadzący, nauczyciele i rodzice starali się przekazać młodym artystom.
Taki wieczór łączy wszystkich, wyzwala niezapomniane emocje i zostawia wspomnienia do których kiedyś będziemy się uśmiechać…
Agnieszka Biłas
Wygenerowano w sekund: 0.02
509,359 Unikalnych wizyt