BIP

BIP - archiwum

Baner Test 1

Baner Test 2

News

Baner Test 3

Ankieta

Twój ulubiony dzień w szkole to:

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

Aktualnie online

· Gości online: 4

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 1
· Najnowszy użytkownik: admin

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Apele i uroczystości14. października, jak co dzień, zjawiliśmy się w szkole. Dzień był jednak niezwykły - świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. To doskonała okazja, aby podziękować nauczycielom za ich trud wychowywania i kształcenia. Przepiękną laurką na tę okoliczność była niewątpliwie część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy trzeciej , przygotowana pod kierunkiem p. Elżbiety Szumskiej i p. Agnieszki Biłas
Swój występ uczniowie zadedykowali wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły. Podczas uroczystości uczniowie zaprezentowali bogaty program artystyczny- recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz przedstawiali wesołe scenki z życia szkoły. Po zakończonej akademii uczniowie złożyli nauczycielom życzenia i podziękowania, wręczyli laurki i kwiaty.
Głos zabrała również pani Dyrektor Krystyna Bohdanowicz, Nauczycielom podziękowała za ich pracę i życzyła wielu sukcesów. Przypomniała, że Dzień Edukacji Narodowej to także święto całej społeczności szkolnej. Słowa podziękowania Pani Dyrektor skierowała do Rodziców naszych uczniów, którzy przybyli na akademię.

Zapraszamy do galerii zdjęć

Komentarze

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Wygenerowano w sekund: 0.02
509,403 Unikalnych wizyt