Stawiamy na przedszkolaki

Programy realizowane w ramach projektów unijnychPragniemy poinformować, iż Gmina Elbląg uzyskała dofinansowanie dla projektu pt.: „Stawiamy na przedszkolaki - nowe miejsca przedszkolne i dodatkowe zajęcia dla najmłodszych mieszkańców Gminy Elbląg”. Projekt wdrażany jest w ramach Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Działanie 2.1. Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej. Projekt realizowany jest od 1 sierpnia 2018 r. do 29 lutego 2020 r.

Zebranie z Rodzicami

Tablica ogłoszeń
Zapraszamy Rodziców na zebranie, które odbędzie się dnia 11.09.2018r - wtorek, o godzinie 17.30.

Podręczniki i ćwiczenia do religii 2018/2019

Tablica ogłoszeń
Podręczniki i ćwiczenia do religii rok szkolny 2018/2019

(rodzice kupują z własnych środków) - wydawnictwo „Jedność”

I Dzień Wiosny

Życie szkołyPuk, puk, puk ...w okienko!

Realizacja Projektu "Let`s go"

Programy realizowane w ramach projektów unijnychRealizacja projektu partnerskiego Stowarzyszenia Kulturalno-Społecznego „ART-KOM” z Gminą Elbląg pn. „LET`S GO-program zajęć pozalekcyjnych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów Gminy Wiejskiej Elbląg”.

Ptakoliczenie

Życie szkołyEUROPEJSKIE DNI PTAKÓW

Opis projektu LET`S GO

Programy realizowane w ramach projektów unijnychREALIZOWANY PROJEKT LET`S GO

Rekrutacja do projektu Let`s Go

Programy realizowane w ramach projektów unijnychRekrutacja do projektu „LET`S GO-program zajęć pozalekcyjnych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów Gminy Wiejskiej Elbląg”.

Mini Ogrod Botaniczny

Ochrona ŚrodowiskaNasza szkoła korzysta z dofinansowania WFOŚiGW przy tworzeniu Mini Ogrodu Botanicznego

EKOLOGIA

Nasze działania przyrodniczo-ekologiczne od września 2016r

WARSZTATY SEROWARSTWA

Życie szkołyW środę 18 maja uczniowe klas V i VI mieli okazję uczestniczyć w warsztatach serowarstwa. Samodzielnie przygotowali sery podpuszczkowe oraz oscypki.
Zapraszamy do galerii zdjęć Link