Przekazanie sprzętu do kształcenia zdalnego

Życie szkołyPragniemy poinformować, że dnia 13.05.2020 r. w Urzędzie Gminy Elbląg odbyło się przyjęcie sprzętu komputerowego zakupionego w ramach projektu grantowego „Zdalna szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego”. Szczegóły w załączniku.

Funkcjonowanie oddziałów przedszkolnych

Tablica ogłoszeń
Funkcjonowanie oddziałów przedszkolnych prowadzonych przez Urząd Gminy Elbląg w okresie od 06.05.2020r do 24.05.2020r

Tablica ogłoszeńKomunikat
Dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej w Węzinie

W związku z zagrożeniem zarażeniem koronawirusem (COVID-19) podjęto szereg działań mających na celu bezpieczeństwo uczniów.

Zajęcia dydaktyczno- wychowawcze zostały zawieszone. To nie znaczy oczywiście, że jest to czas wolny od pracy. Pracujemy zdalnie. Kontakt osobisty z pracownikami szkoły jest niemożliwy, można jednak kontaktować się telefonicznie ze mną , wysyłać wiadomości pocztą elektroniczną i przez dziennik Vulcan.

• tel. 723080222,
• email:psp.wezina@spwezina.pl
• lub dziennik elektroniczny

Proszę moich UCZNIÓW o przestrzeganie podstawowych zasad higieny i unikanie spotkań w grupach rówieśniczych. To szczególny czas, w którym ponosimy odpowiedzialność za siebie i innych. Dla Was jest to jeden z egzaminów dojrzałości. Wasi Nauczyciele zadbają o to, aby ten czas wolny od szkoły, nie był czasem wolnym od nauki.

Z poważaniem i pozdrowieniami,
Agnieszka Biłas- Dyrektor Szkoły

Zdalne Nauczanie

Życie szkoły
Witam! Przez okres zawieszenia pracy szkoły nauczyciele będą kontaktować się z uczniami i ich rodzicami za pomocą:

1. Dziennika elektronicznego ( zakładka WIADOMOŚCI)

2. Z uczniami klasy 6, 7, 8 za pomocą utworzonych e-mail:

kl 8 Login: psp.wezina8@gmail.com

kl 7 Login: psp.wezina7@gmail.com

kl 6 Login: psp.wezina6@gmail.com

3. Ze starszymi uczniami za pomocą ich e-mail podanych w dzienniku Vulcan
Maria Ignaciuk

Dzień otwarty w PSP w Węzinie

Tablica ogłoszeń
DZIEŃ OTWARTY W PUBLICZNEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ W WĘZINIE

Publiczna Szkoła Podstawowa w Węzinie zaprasza rodziców i dzieci na
DZIEŃ OTWARTY 26 lutego 2020 r,
w godzinach: 16:30- 18:30.

Na dzieci czeka moc atrakcji (zajęcia tematyczne, warsztaty). Rodzice będą mieli okazję obejrzenia placówki oraz zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły.

"Dla każdego coś dobrego"

WFOŚiGW"Dla każdego coś dobrego"

Oficjalne stanowisko Dyrektora Szkoły

Tablica ogłoszeńWęzina, dnia 25.11.2019r
Szanowni Państwo

W związku z licznymi pomówieniami dotyczącymi zatrucia pokarmowego w naszej szkole , dementuję informację. Dolegliwości dzieci spowodowane są wirusową chorobą układu pokarmowego a nie spożyciem posiłku szkolnego. Proszę Was o rzetelne przekazywanie sprawdzonych informacji na grupach społecznościowych(grupach klasowych).

Dyrektor Szkoły: Agnieszka Biłas

Szkoła Pamięta

Życie szkoły„Szkoła Pamięta”

Ptasi Piknik

Życie szkoły
Zajęcia ornitologiczne na Mierzei Wiślanej

Podręczniki do religii rok 2019/2020

Tablica ogłoszeńPodręczniki do nauki religii w roku szkolnym 2019/2020

Stawiamy na przedszkolaki

Programy realizowane w ramach projektów unijnychPragniemy poinformować, iż Gmina Elbląg uzyskała dofinansowanie dla projektu pt.: „Stawiamy na przedszkolaki - nowe miejsca przedszkolne i dodatkowe zajęcia dla najmłodszych mieszkańców Gminy Elbląg”. Projekt wdrażany jest w ramach Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Działanie 2.1. Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej. Projekt realizowany jest od 1 sierpnia 2018 r. do 29 lutego 2020 r.