Oficjalne stanowisko Dyrektora Szkoły

Tablica ogłoszeńWęzina, dnia 25.11.2019r
Szanowni Państwo

W związku z licznymi pomówieniami dotyczącymi zatrucia pokarmowego w naszej szkole , dementuję informację. Dolegliwości dzieci spowodowane są wirusową chorobą układu pokarmowego a nie spożyciem posiłku szkolnego. Proszę Was o rzetelne przekazywanie sprawdzonych informacji na grupach społecznościowych(grupach klasowych).

Dyrektor Szkoły: Agnieszka Biłas

Szkoła Pamięta

Życie szkoły„Szkoła Pamięta”

Ptasi Piknik

Zajęcia ornitologiczne na Mierzei Wiślanej

Podręczniki do religii rok 2019/2020

Tablica ogłoszeńPodręczniki do nauki religii w roku szkolnym 2019/2020

Stawiamy na przedszkolaki

Programy realizowane w ramach projektów unijnychPragniemy poinformować, iż Gmina Elbląg uzyskała dofinansowanie dla projektu pt.: „Stawiamy na przedszkolaki - nowe miejsca przedszkolne i dodatkowe zajęcia dla najmłodszych mieszkańców Gminy Elbląg”. Projekt wdrażany jest w ramach Regionalny Program Operacyjny Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Działanie 2.1. Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej. Projekt realizowany jest od 1 sierpnia 2018 r. do 29 lutego 2020 r.

Realizacja Projektu "Let`s go"

Programy realizowane w ramach projektów unijnychRealizacja projektu partnerskiego Stowarzyszenia Kulturalno-Społecznego „ART-KOM” z Gminą Elbląg pn. „LET`S GO-program zajęć pozalekcyjnych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów Gminy Wiejskiej Elbląg”.

Ptakoliczenie

Życie szkołyEUROPEJSKIE DNI PTAKÓW

Mini Ogrod Botaniczny

Ochrona ŚrodowiskaNasza szkoła korzysta z dofinansowania WFOŚiGW przy tworzeniu Mini Ogrodu Botanicznego

EKOLOGIA

Nasze działania przyrodniczo-ekologiczne od września 2016r

WARSZTATY SEROWARSTWA

Życie szkołyW środę 18 maja uczniowe klas V i VI mieli okazję uczestniczyć w warsztatach serowarstwa. Samodzielnie przygotowali sery podpuszczkowe oraz oscypki.
Zapraszamy do galerii zdjęć Link

1050-LECIE CHRZTU POLSKI

Apele i uroczystościZapraszamy do galerii zdjęć Link